Nguồn Xi LP 200W 0.3-1.05A S1 WL I165 ( Dimming 10 cấp công suất)
| U-in | 100 – 277Vac |
| Freq | 50/60Hz |
| Ι-in | 1.2 – 0.8Aac |
| PF | 0.95 |
| Prated | 200Wmax |
| U-out | 142 – 286 Vdc |
| Irated | 0.3 – 1.05Adc |
| ta | -40…+55ºC |
| tc | 85ºC |
| U-out (open circuit) Max | = 350Vdc |
| Dimming 2-10 cấp | CÓ |
| Kết nối 1-10V | CÓ |
| Dali | Không |
| Xuất xứ | CHINA |
| Trọng lượng | 700g |
| Kích thước | 165*68*40 mm |
Ảnh thực tế của Bộ nguồn/Driver đèn Led Philips Xi LP 200W 0.3-1.05A S1 WL I165
Xitanium Lite Programmable (LP) LED drivers are value engineered to deliver a carefully selected programming feature set and high-end
performance, making it a preferred choice for outdoor applications. One of the key features is SimpleSet®, an easy and fast way to configure
the driver without the need to power the driver. The WideLine family can operate on input voltage 100-277Vac and ensure 100% performance
from 202-254Vac.
Features
• A selected programmable feature set via SimpleSet®,
based on NFC technology
•A djustable Output Current (AOC)
•D imming (1-10V) and reversed dimming available
• 10-step DynaDimmer
• Constant Light Output (CLO)
• WideLine input voltage range: 100-277Vac
• High surge protection: 6/10kV (DM/CM)
• IP67 with 50,000 hours lifetime
• High efficiency up to 94%
Benefits
• Easy to design-in and configure for
Class I application
• SKU reduction
• Enables various applications such as
tunnel lighting
• Stand alone energy saving
• Constant light output performance
over time
• Low maintenance cost and peace of
mind in extreme conditions
Application
• Road and street lighting
•A rea and flood lighting
• T unnel lighting
June












